Registrace nového uživatele - zájemce

Z Freenetis Wiki
Přejít na: navigace, hledání


Přihlášení

Pro používání informačního systému FreenetIS je třeba se nejprve přihlásit. K tomu je potřeba být zaregistrovaný. Zaregistrovat by se zájemce měl sám podle návodu a nebo mu s tím pomůže technik při připojování do sítě. Členové, kteří byli připojeni dříve, než byl FreenetIS spuštěn, použijí svoji původní přezdívku (nick) a heslo si obnoví pomocí odkazu Zapomenuté heslo. Pokyny pro obnovu hesla obdrží emailem. Nový systém totiž používá silnější šifrování hesla a původní heslo nelze jednoduše obnovit.

Jdi na adresu informačního systému tvého sdružení - např. http://fis.pvfree.net. Jako nový uživatel použij odkaz Zájemce o členství. Pokud potřebuješ nějakou pomoc, můžeš použít nápovědu ukrytou pod modrými otazníčky u položky.

01 vstup.PNGV dalších krocích vyplň správně osobní údaje - při správném vyplnění adresy se ti zobrazí i GPS souřadnice tvého bydliště. Pokud tvoje ulice je příliš nová a systém ji ještě nezná, vlož ručně GPS souřadnice, které zjistíš např. v mapách Google nebo Mapy.cz . V případě registrace organizací, která má svoje IČO, uveď její název a IČO do příslušných kolonek.02 Registrace.PNG04 Registrace.PNG


a nakonec klikni dole na tlačítko Registrovat - úspěšná registrace bude potvrzena


05 RegistraceOK.PNG


Tímto je tvoje registrace potvrzena a můžeš počkat na potvrzení od administrátora. Admin ti přidělí přístupová práva a umožní tak vstup do systému.